Auteur: R.J. Heijn, H. Beckers, U. Geller
De documentaire Staya Erusa gaat over een ruimere manier van denken, over het bewustzijn van de mens en over het leven na de dood. Met behulp van beelden en computeranimaties wordt in de film antwoord gegeven op levensvragen en onderwerpen als schizofrenie, psychosen, dementie, depressie, orgaandonatie, euthanasie, proces van overlijden en hiernamaals.
Door de kosmologische inzichten van Harry Beckers én door interviews met vooraanstaande wetenschappers nodigt deze film je uit tot een ruimere manier van denken om de échte oplossingen te vinden voor de grote huidige crises.
We zijn één kosmische familie, allen verbonden met elkaar en ondergaan dezelfde geestelijke evolutie. Leven is eeuwig, we hebben al duizenden levens geleefd. We zijn alles al geweest, man, vrouw, elk ras, elke religie, moordenaar, slachtoffer etc. Er zijn al vele beschavingen voor ons geweest, honderd duizenden jaren voor ons. Er bestaan ‘kosmische wetten’ zoals de Wet van Reincarnatie en de Wet van Oorzaak en Gevolg. We zijn verantwoordelijk voor alles wat we doen. Hoe we denken heeft invloed op ons leven, zelfs op het klimaat. Niemand wil veranderen als hij niet begrijpt waarom. Voor verandering is dus inzicht nodig. Staya Erusa verschaft deze inzichten.
Inkijkexemplaar (pdf)